03.08.2013
3.08.2013 rahvuslik maastikujooksuvõistlus ja Eesti Veteranide Maastikujooksu Meistrivõistlus 2013
Kohtunikud: Katrin Raie, Anne Naarits (va afganistani hurdad), Liina Vaher
Tiitlile võistlevad koerad on märgitud kaldkirjas. 

Basenji
1. Safeguard`s Diamond Dayna, om. A. Lind, EE 218+217=435 punkti
2. Fire and Ice Africata, om. I. Romanova, EE 177+185=362 punkti
3. Miss Amazing Three to Get Deadly, om. K. Orumets, EE 223+135=358 punkti
4. Solebas Bright Spirit, om. K. Tilk, EE 154+165=319 punkti
5. Bulldobas Zarah Safeguard, om. A.Lind, EE 245+50=295 punkti
6. Chiandra`s Knjazheskogo Dvora, om. I. Romanova, EE 214+0=214 punkti
7. Solebas Elixir Of Life, om. K. Tilk, EE 134 punkti
8. -9. Mutshima Blazing Reflection, om. K. Orumets, EE 0 punkit
Pharaoh`s Diamond Fahim Faaris, om. I. Romanova, EE 0 punkti

Afganistani hurt
1. Kultapiiskun Mermer, om. T&P. Markkanen, FI 232,5+229,5=462 punkti, SERT
2. Oshanameh`s Join The Ride, om. I. Naarits&T.Borissovits, EE 205,5+168=373,5 punkti
3. Oshanameh`s In Vino Veritas, om. J. Bazenova, EE 111 punkti

Saluki
1. Zarabis Oaisara, om. J& R. Latva-Rasku, FI 252+248=500 punkti, SERT
2. Tadj Mahal Elamismael, om. P&J. Lehtikangas, FI 228+216=444 punkti, SK, VMM-13

Whippet (ülemõõduline)
1. Satangin Make Up Mania, om. K. Eha, EE 251+221=472 punkti, SERT
2. Born To Charm Marisol, om. V. Mahrova, EE 180+215=395 punkti

Whippet
1. Bona Diva Star Sapphire, om. L.Vesik&V.Mahrova&L.Tomson, EE 249+237=486 punkti, SERT
2. Dellandros Archie Elliott, om. J.Hirvi&K.Kristianson, EE 205+215=420 punkti,SK,VMM-13 
3. Dellandros Afrodite Elisabeth, om. L. Tomson, EE 196+163=359 punkti
4. Ursula Circus Magicus, om. V. Mahrova, EE 200+136=336 punkti

Sloughi
1. Tazkia Bohemia Genao, om. J. Hirvi&K. Kristianson, EE 233+75=308 punkti

Greyhound
1. Estet Classic Hedera, om. L. Tomson, EE 244+237=481 punkti, SERT
2. Sobers Patriot GrandCru at Estet Classic, om. O. Gorbatsjova, EE 214+230=444 punkti, SK

Vene hurt-borzoi
1. Rusich Volshebnitsa, om. S. Fomin, EE 175+171=346 punkti, VMM-13
2. Anna-Su Wladimir, om. T. Sydänmäki, FI 181+160=341 punkti
3. Blistaj, om. K. Visniauskaite, LT 15 punkti
4. -6. Borzie-Senavian Zloyana, om. I. Viks, EE 0 punkti
Dar`ya, om. I. Viks, EE 0 punkti
Anna-Su Windy Sea, om. A. Huttunen, FI 0 punkti



 
Valid XHTML and CSS.