15.08.2013
15.09.2013 rahvusvaheline maastikujooksuvõistlus ja rahvuslik võistlus tõugudele, kes ei võistle CACILile
Kohtunikud: Sarri Alanne, Katrin Raie, Anne Naarits (va  afganistani hurdad), Liina Vaher (basenjid ja afganistani hurdad)

Rhodeesia ridgeback
1. Ave Cesar Abba Dancing Queen om. N. Petrovas, RU 275+254=529 punkti, SERT
2. Ave Cesar Armagniac om. E. Kovalchuck & W. Johansson, SWE 246+237=483 punkti, SK
3. Podarok iz Afriki Bliss Bounty om. N. Petrovas, RU 224+217=441 punkti, SK

Saluki

1. Zarabis Oaisara om. J & R. Latva-Rasku, FI 249+247?=496 punkti, CACIL, SERT
2. Zarabis Oldooz om. S ja J. Lehmusto, FI 250+240=490 punkti, RCACIL, SK
3. Khoronos Min Al Asife om. Latva-Rasku & Lehmusto, FI 252+234=486 punkti, SK
4. Hadayan Antares om. M. Variainen, FI 253+232=485 punkti, SERT
5. Asarafi Paiyam-Baz om. I. Rautavuori, FI 240+244=484 punkti, SK
6. Desierto Belleza Bendito om. N. Käyhkö, FI 179+222=401 punkti, SK
7. Almeisan Joell Vincente om. L. Molokova, EE 226+0= 226 punkti
Arsalan Haut-Brion Hadis om. L. Molokova, EE diskvalifitseeritud


Vene hurt-borsoi
1. Velund om. I.Viks, EE 232+249=481 punkti, CACIL, SERT
2. Sevastian om. E& J. Vehkasalo, FI 237+235=472 punkti, RCACIL,  SERT
3. Anna-Su Wladimir om. T. Sydänmäki, FI 199+142=341 punkti
4. Inuschka Bistkupstwo om. M. Sugailo & V. Petrov, EE 217 punkti
5. Anna-Su Walice Fresh om. S. Luukkanen, FI 174 punkti
Exlibris Canes Serafima om.K. Kärsten, EE diskvalifitseeritud

Whippet 
1. Tuulikellon Diivaco om. T. Seppänen, Fi 253+255=508 punkti, CACIL, SERT
2. Born to Charm Rakkel om .V. Mahrova, EE 240+262=502 punkti, RCACIL, SERT
3. Tuulikellon Didco om. J. Tuominen, FI 250+247=497 punkti, SK
4. Bona Diva Star Sapphire om. L. Vesik & V. Mahrova & L. Tomson, EE 239+248=487 punkti, SK
5. Finlady V. Dia-Robinne om. J. Tuominen, FI 250+233=483 punkti, SK
6. Paletin TeeTee om. M. Lautala, FI 218+260=478 punkti, SK
7. Macarenan Baccarat om. S. Tapaninaho, FI 241+236=477 punkti, SK
8. Palentin Soulman om. M. Lautala, FI 242+235=477 punkti, SK 
9. Kiiturin NN Remy Martin om. T. Seppänen, FI 241+210=451 punkti, SK

Whippet (ülemõõduline)
1. Satangin Make Up Mania om. K. Urman, EE 252+252=504 punkti, SERT 
2. Effloresco`s Lillian om. T. Seppänen, FI 234+256=490 punkti, SK
3. Born to Charm Marisol om. V.Mahrova, EE 239+242=481 punkti, SK

Basenji
1. Solebas Chick`N Classy om. T. Tootmaa ja K. Verevmägi, EE 243+248=491 punkti, SK
2. Solebas Can Fly High om. N.Nesumajeva, EE 223+226=449 punkti, SERT
3. Solebas Elixir of Life om. K. Tilk, EE 217+2187=404 punkti, SK
4. Solebas Bright Spirit om.K. Tilk, EE 214+177=391 punkti
5. Mutshima Blazing Reflection om. K. Orumets, EE 0 punkti
Fire and Ice Afrikata om. I. Romanova, EE ei osalenud



Afganistani hurt
1. Oshanameh`s Kiss Kiss Bang Bang  om. I.& A. Naarits, EE 239+255=494 punkti, SERT
2. Oshanameh`s Listen Up Boys om. I &A. Naarits, EE 259 punkti

 
Valid XHTML and CSS.