31.08.2014
0 0 1 602 3438 Refit & Maintenance OÜ 28 8 4032 14.0 Normal 0 false false false ET JA X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:Calibri; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-ansi-language:ET;}

 

 

 

31.08.2014 rahvusvaheline maastikujooksuvõistlus Leina külas, Pärnumaal

Kohtunikud: Tiina Flytström, Katrin Raie, Anne Naarits ja Iren Naarits (va afganistani hurdad), Liina Vaher (ainult afganistani hurdad ja sloughid)

 

Rhodeesia ridgeback

 

1.     Ave Cesar Abba Dancing Queen om N. Petrovas, RU 220+191=411 punkti, SERT

2.     Mbwasimba Mlowesi Yafeo om T. Laine, FI 166+223=366 punkti

3.     Podarok iz Afriki Bliss Bounty om. N. Petrovas, RU 13 punkti

4.     Mbwasimba Mwenzio Dayo om. T. Laine, FI 0 punkti

 

Whippet

1.     Plaudite Xtremely Sporty om C.Rissa, FI 251+235=486 punkti, CACIL, SERT

2.     Fierce Fireball Angelica om J& J.Tuominen, FI 254+231=485 punkti, R-CACIL, SERT,  TWIN-CUP-2014

3.     Bona DIva Star Sapphire om Vesik& Mahrova& Tomson, EE 238+228=466 punkti, SERT

4.     Lancar Dream Everything Is Love omI. Chepulonoka, LV 224+234=458 punkti, SK

5.     Tuulikellon DIdco om T. Tuominen, FI 237+213=450 punkti, SK

6.     Storktown`s Octopussy om H.Pehrsson, FI 243+201=444 punkti, SK

7.     Finlay V.Dia-Robinne om J. Tuominen, FI 245+193=438 punkti, SK

8.     Skyisthebest Seabiscuit om S.Jokinen, FI 210+223=433 punkti, SK

9.     Hookoplan Hegemonia om M. Vartiainen, FI 228+107=335 punkti

10.  Tauranga Iita om H.Pehrsson, FI 224+110=334 punkti

11.  Born To Charm Rowena om V. Mahrova, EE 231+0=231 punkti

12.  Born to Charm Rebekka om V. Mahrova, EE 228+0=228 punkti

13.  Born To Charm Rakkel om V.Mahrova, EE Disq

 

Whippet (ülemõõduline)

1.     Hurricane Rendy Toomie Trishel om I. Kantmane, LV 230+250=480 punkti, SERT

2.     Kiiturin NN-Talisman om. H.Pehrsson, FI 220+228=448 punti, SK

3.     Satangin Make Up Mania om K. Eha, EE 232+189=421 punkti, SK

 

Vene hurt-borzoi

1.     Velund om I.Viks, EE 227+229=456 punkti, SK

2.     Charlotte`russe Leopold om R. Westerlund, FI 190+199=389 punkti

3.     Vasili Tsar Borzois om R.Westerlund, FI 187+196=383 punkti

4.     Estet Classic Baronessa om O.Gorbatsjova&E.Rahamägi, EE 174+0=174 punkti

Afganistani hurt

1.     Oshanameh`s Listen Up Boys om I&A.Naarits, EE 219+216=435 punkti, SERT

2.     Oshanameh`s Kiss Kiss Bang Bang om I&A.Naarits, EE 229+197=426 punkti, SK, TWIN-CUP-2014

3.     Nightwind Stay The Night om.L. Avotina, LV 0 punkti

4.     Oshanameh`s Join The Ride om A.&I.Naarits&T.Borissovits, EE Disq

Sloughi

1.     Hakeem El Djebel De La Berondiere om U.Mäkinen FI 231+244=475 punkti, SERT, TWIN-CUP-2014

2.     Elegantin Muskoviitti om U.Mäkinen, FI 236+222=458 punkti, SK

3.     Sabih Shi`rajan om U.Mäkinen, FI 200+172=372 punkti

4.     Tazkia Bohemia Genao om J.Hirvi&K. Kristianson 205+138=343 punkti

Saluki

1.     Zarabis Pratiti om B.Träskböle&J. Latva-Rasku, FI 238+233=471 punkti, CACIL, SERT

2.     Nimueh om K. Hyvärinen, FI 219+222=441 punkti, R-CACIL, SERT

3.     Zarabis Ozdemir om N.Käyhkö, FI 223+215= 438 punkti, SK, TWIN-CUP-2014

4.     Asarafi Paiyam-Baz om. I&K. Rautavuori, FI 232+187=419 punkti, SK

5.     Zarabis Najat om N&M. Käyhkö, FI 210+196=406 punkti, SK

6.     Zarabis Orleane om B.Träskböle&J.Latva-Rasku, FI Disq

Greyhound

1.     Delfina om Y. Kalinovsky, RU 254+245=499 punkti, SERT

2.     Ultimatum om N. Vinogradova, RU 206+208=414 punkti, SK

3.     Duna om E. Rychkova, RU 237+vigastus=237 punkti

Basenji (emased)

1.     Solebas Flower Party om A.Karja, EE 233+207=440 punkti, SERT, TWIN-CUP-2014

2.     Deep In My Heart Wild Child om I.Rabkevica, LV 207+218=425 punkti, SERT

3.     Girl With Dragon Tattoo Afrikata om A.Beresiene, LV 175+213=388 punkti

4.     Solebas Elixir Of Life om K.Tilk, EE 29 punkti

5.     Solebas Bright Spirit om K. Tilk, EE 29 punkti

6.     Crystal Javelin Nefretiti  om B.Smite, LV Disq

Basenji (isased)

1.     Crystal Javelin Nightshadow om I.Rabkevica, LV 214+228=442 punkti, SERT, TWIN-CUP-2014

2.     Korland Rein Uro Rim`M om G.Rhafranska, LV 218+213=431 punkti, SERT

3.     Amiri Nguvu Nzuri Basenji om I.Rabkevica, LV 209+197=406 punkti, SK

4.     Fortuna Numa Al Capone om K.Sagaja, EE 201+197=380 punkti

5.     Solebas Cruise To Seventh Heaven om K.Vahar, EE 168+193=361 punkti

6.     Adwin Nzuri Basenji  om B.Smite, LV 190+disq= disq

Itaalia väikehurt

1.     Falco Noir De Magistris omM&V. Philippov, RU 271+262=533 punkti, TWIN-CUP-2014

2.     God Save The Queen De Magistris om M. Kontinen& L. Jääskelä, FI 27+257=529 punkti, SERT

3.     Kurnius Chi om S.Strang, FI 71 punkti

4.     Good For Eyes Bamani De Magistris om M&V. Philippov, RU 0 punkti

 

 

 
Valid XHTML and CSS.