10.09.2016

10.09.2016 rahvuslik maastikujooksuvõistlus ja Derby-2016 tiitlivõistlus
Kohtunikud: Katrin Raie, Anne Naarits (va afganistani hurdad), Peter Rönn 

Afganistani hurt

1.       1. Oshanameh`s No More Names om. I.Naarits, EE 241+248=489 punkti, SERT
2.       Oshanameh`s Kiss Kiss Bang Bang om. I.&A.Naartis, EE 215+248=463 punkti, SERT
3.       Oshanameh`s Me Myself and I om. I.Naarits, EE 228+207=435 punkti, DERBY
4.       Oshanameh`s Mark My Words om. I.Naarits, EE 206+224=430 punkti, SK
5.       Loksan Eeleeon Whispering Melody om I.Naarits, EE 196+137=333 punkti
6.       Dahud von Haussmann om.I.Naarits, EE 0 punkti

 

 Vene hurt

 

1.       1. Wild Pansy Afina om I.Viks, EE 239+237=476 punkti, SERT
2.       Belye Volki Demetera om.I.Viks, EE 240+235=475 punkti, DERBY 

Rhodeesia ridgeback

1.       1. Etelle Tria of Borana om. E.Pakalniskiene, LT 266+241=507 punkti, SERT
2.       Sunhill Ridges Emmeli om . I.Knestjapina, LV 228+228=456 punkti, DERBY
3.       Karameline Try Tshikona in Venda om. E.Pakalniskiene, LT 219+231=450 punkti, SK
4.       Tina Trading Temujin om. I.Knestjapina, LV 226+224=450 punkti, SK 

Vaaraokoer

1.       1. Ramzes om. T.Narbute, LV 244+235=479 punkti, SK, DERBY
2.       Jataburu Sand Dog Sirius om. T.Bulkina, EE 229+234=463 punkti, SERT 

Basenji

1.       1. Crystal Javelin Simba om. A.Trofimova, LV 253+240=493 punkti, SK, DERBY
2.       Congo Line Body Language om. O.Bokova, EE 239+234=473 punkti, SK
3.       Fortuna Numa D`Asti om. I.Romanova&L.Iukhovich, EE 236+236=472 punkti, SERT
4.       Solebas Happy Moments om.R.Toomsalu, EE 220+229=449 punkti, SERT
5.       Solebas Hugs N`Kisses om. J.Vinter, EE 185+211=396 punkti
6.       Solebas Here Comes the Sun om. K.Ots, EE 204+189=393 punkti
7.       Farlanders Finest Nordic Jewel om.C.Rissa, FI 191+197=388 punkti
8.       Fortuna Numa Domino om.O.Zvirik, EE 0 punkti 

Whippet

1.       1. Christmas Flake Gentle Heart om. M-A.Argillander, FI 258+257=515 punkti, SERT
2.       Tähtypöly Apollo om.C.Rissa, FI 228+247=475 punkti, SERT, DERBY
3.       Pendahr Vanity Fair om. M.Kääriäinen, FI 228+239=467 punkti, SK
4.       Crimdon Crimdon Sapphire om. S.Tapaninaho, FI 233+229=462 punti, SK
5.       Softrack Fast`n`Mythical om. H.Niemi, FI 230+231=461 punkti, SK
6.       Macarenan Baccarat om. S.Tapaninaho, FI 225+211=436 punkti, SK

 

 

Whippet (ülemõõduline)

1.       1. Tarumetsän Kesäyön Usvaniitty om. H-M.Naukkarinen, FI 245+229=474 punkti, SERT
2.       Besties Plusque Minusque om. J.Tähtinen, FI 234+221=455 punkti, SK
3.       Nenatnak Absolytely Blue om. K.Vaaramaa, FI 220 punkti (loobus finaalist)

 

 

Itaalia väikehurt

1.       1. Kurnous Halldora om.M.Kontinen&K.Willo, FI 266+247=513 punkti, SERT
2.       Eledi Grace Klara Divina om.J.Jegorova&Z. Savrova, LV 248+259= 507 punkti, SERT, DERBY
3.       Tarumetsan Rakkauden Tähtypölyä om. T.Uuttu, FI 261+234=495 punkti, SK
4.       Angelo Celeste Donatella om. M.Kontinen, FI 257+236=493 punkti, SK
5.       Kurnous Diamanta om.M.Kontinen, FI 233+253=486 punkti, SK
6.       Ylladian Cream Dream Cliche` om. L.Jääskelä, FI 238+247=485 punkti, SK
7.       Ylladian Absolut Vanilia om. L.Jääskelä, FI 241+236=477 punkti, SK
8.       Ylladian Sunny Side of Hell om. L.Jääskelä, FI 228+246=474 punkti, SK
9.       Tarumetsän Kiitävä Stusoturi om. T. Uuttu, FI 0 punkti

 

 

Itaalia väikehurt (ülemõõduline)

1.       1. Berenice Mielas Kupidonas om. J.Suhareva&A.Minajeva, LV 260+266=526 punkti, SK

 

 
Valid XHTML and CSS.