11.09.2016

11.09.2016 rahvusvaheline maastikujooksuvõistlus ja rahvuslik maastikujooksuvõistlus tõugudele kes ei võistle CACILile
Kohtunikud: Katrin Raie, Anne Naarits (va afganistani hurdad), Peter Rönn  

Afganistani hurt

1.       1. Oshanameh`s No More Names om. I.Naarits, EE 239+255=502 punkti, SERT, CACIL
2.       Oshanameh`s Mark My Words om. I.Naarits, EE 201+222=422 punkti, SERT, R-CACIL
3.       Oshanameh`s Kiss Kiss Bang Bang om. I.&A.Naartis, EE 212+210=422 punkti, SK
4.       Oshanameh`s Me Myself and I om. I.Naarits, EE 239+156=395 punkti
5.       Loksan Eeleeon Whispering Melody om I.Naarits, EE 191+140=331 punkti
6.       Dahud von Haussmann om.I.Naarits, EE 0 punkti

 

 

Vene hurt

1.       1. Borzie-Senavian Iris om.I.Viks, EE 235+261=496 punkti, SERT, CACIL
2.       Wild Pansy Antea om.I.Viks, EE 223+253=476 punkti, SERT, R-CACIL
3.       Belye Volki Demetera om. I.Viks, EE 238+226=464 punkti, SK
4.       Wild Pansy Asteria om. I.Viks, EE 218+239=457 punkti, SK
5.       Wild Pansy Afina om.I.Viks, EE 232+212=444 punkti, SK
6.       Belye Volki Daromir om.I.Viks, EE 184+214=398 punkti

 

 

Rhodeesia ridgeback

1.       1. Etelle Tria of Borana om. E.Pakalniskiene, LT 262+240=502 punkti, SERT
2.       Karameline Try Tshikona in Venda om. E.Pakalniskiene, LT 240+234=474 punkti, SK
3.       Tina Trading Temujin om. I.Knestjapina, LV 235+209=448 punkti, SK
4.       Sunhill Ridges Emmeli om . I.Knestjapina, LV 231+217=448 punkti, SK

 

 

Vaaraokoer

1.       1. Jataburu Sand Dog Sirius om. T.Bulkina, EE 239+2198=437 punkti, SERT
2.       Ramzes om. T.Narbute, LV 217+204=421 punkti, SK

 

 

Basenji

1.       1. Solebas Flower Party om.A.Karja, EE 255+213=468 punkti, SK
2.       Solebas Happy Moments om.R.Toomsalu, EE 165+217= 382 punkti
3.       Fortuna Numa Domino om.O.Zvirik, EE 0 punkti

 

 

Whippet

1.       1. Besties Wasabe om. M.Kääriäinen&K.Vaaramaa, FI 244+274=518 punkti, SERT, CACIL
2.       Besties Honey Rider om. J.Tähtinen, FI 255+261=516 punkti, SERT, R-CACIL
3.       Fierce Fireball Angelica om. J.Tuominen, FI 226+238=464 punkti, SK
4.       Tuulikellon Daamico, om. M.Kääriäinen, FI 222+241=463 punkti, SK
5.       Maxwin Hurricane om. R.Suominen, FI 226+234=460 punkti, SK
6.       Christmas Flake Gentle Heart om. M-A.Argillander, FI 192+252=444 punkti, SK
7.       Softrack Fast`n`Mythical om. H.Niemi, FI 228+209=437 punkti, SK
8.       Crimdon Crimdon Sapphire om. S.Tapaninaho, FI 235+190=425 punti, SK
9.       Macarenan Baccarat om. S.Tapaninaho, FI 216 punkti, loobus finaalist

 

 

Whippet (ülemõõduline)

1.       1. Tarumetsän Kesäyön Usvaniitty om. H-M.Naukkarinen, FI 248+255=503 punkti, SERT
2.       Besties Plusque Minusque om. J.Tähtinen, FI 237+23=260 punkti

 

 

Itaalia väikehurt

1.       1. Kurnous Halldora om.M.Kontinen&K.Willo, FI 238+257=495 punkti, SERT, CACIL
2.       Eledi Grace Klara Divina om.J.Jegorova&Z. Savrova, LV 256+237= 493 punkti, SERT, R-CACIL
3.       Angelo Celeste Donatella om. M.Kontinen, FI 244+237=481 punkti, SK
4.        Tarumetsan Rakkauden Tähtypölyä om. T.Uuttu, FI 253+227=480 punkti, SERT
5.       Ylladian Sunny Side of Hell om. L.Jääskelä, FI 251+224=475 punkti, SK
6.       Kurnous Diamanta om.M.Kontinen, FI 246+228=474 punkti, SK
7.       Ylladian Absolut Vanilia om. L.Jääskelä, FI 230+234=464 punkti, SK
8.       Ylladian Cream Dream Cliche` om. L.Jääskelä, FI 233+198=431 punkti, SK
9.       Kurnous Balam Agab om.M.Willo, FI 213+0=213 punkti
10.   -11. Tarumetsän Kiitävä Stusoturi om. T. Uuttu, FI 0 punkti
     Tarumetsän Pieni Lämpönen om.T.Uuttu, FI 0 punkti

 

 

Itaalia väikehurt (ülemõõduline)

2.       1. Berenice Mielas Kupidonas om. J.Suhareva&A.Minajeva, LV 254+249=503 punkti, SK

 

 
Valid XHTML and CSS.