13.05.2005

Rahvusvaheline hurtade maastikujooksuvõistlus (CACIL)
DERBY 2005

13.05.2005 Harjumaa

Peakohtunik Pertti Päivärinta, kohtunikud Markku Mähönen ja Jari Myyrä

 

Jrk Koera nimi Sugu Omanik Reg. nr Võistlusnumber Raamatu nr. Punktid koht/koguarv tiitel/sertifikaat

TÕUG: ŠOTI HIRVEKOER

 

1.Sandmanscot´s Jean Harlow emane I.Arhinma & Oinonen, FIN35372/99 2575 0 -/3

2.Manticorn´s Gregori isane E.Kaipainen, FIN16863/012753 424 2/3 SK

 

3.Swordgrove Shannon emane E.Kaipainen, FIN46946/02 3044 460 1/3 SERT DMV-05

 

TÕUG: IIRI HUNDIKOER

4. Ošumare Fergus Oscar isane S.Kerem, EST-02768/03 .......... 27 1/2

5. Ošumare Alannah Lucia Of Erin emane L.T.Feldmann, EST-02764/03 .......... 0 -/2

TÕUG: AFGANISTAANI HURT

 6.Ingenue Prime Minizter isane M.Käsänen, FIN15506/03 3112  215 6/6

7.Oshanameh’s Creme De La Creme emane A.&I.Naarits, Tallinn EST-011452/03......... 485 1/6 SERT CACIL

8.Oshanameh’s Celebration On Ice isane A.&I.Naarits, Tallinn EST-011454/03.........      478 3/6 SK

9.Khaos Zingoalla emane S.Lindh,  S37944/2002......... 348 5/6

10.Khaos Zealot isane S.Lindh,  S37941/2002.........      429 4/6 SK DMV-05

11.Khaos El Juego Loco isane C.R.Lundström, S51350/2001 .......... 480 2/6 SERT res.CACIL

 

TÕUG: SALUKI

12.Al Khabara Babbar isane P.Perheenmies, FIN36476/03 3116 504 1/7 SERT CACIL

13.Kirman Nargil isane H. Perkkiö, FIN34863/97 2248 494 2/7 SERT res.CACIL

14.Al Wathba Timin Sattam isane H.Perkkiö, FIN45529/023078 235 6/7

15.Exlibris Canes Shimbun isane J.Majoniemi, ER23331/04 3111 481 5/7 SK

16.Exlibris Canes Salam Sirius isaneJ. Saramäki, Tartu EST-00154/03 0016 493 3/7 DMV-05

17.Dyynien Flying Falcoon isane S.Valli, FIN21075/992526 229 7/7

18.Dyynien Flying Fantasy emane P. Nummelin, FIN21079/99 2518 491 4/7 SK

TÕUG: BORZOI

19. Molva iz Doma Karpova emane    J.Hellgren, FIN41153/02 3144 489 1/2 SERT DMV-05

 

20. Hatsina Galina Tsarevna emane J.Hellgren, FIN28003/03 3212 471 2/2 SK

 

TÕUG: RHODESIAN RIDGEBACK

 

21. Bawabu Milele Mtiniwa emane A-S.Holmberg, FIN25679/98 R013 459 3/5 SK

22. Bawabu Penye Pamuzinda emane A-S.Holmberg, FIN24111/02 R002 442 4/5 SK

23. Isabis Bayo Baderinwa emane T.Klen&M.Hälinen, FIN30433/03 R039 472 2/5 SK

24. Bawabu Maradufu Mshaka isane T.Tuomi&M.Ridanpää, FIN25672/98 R010 424 5/6 SK

25. Bawabu Pendo Peremende emane T.Tuomi, FIN24114/02 R003 495 1/5 SERT DMV-05

TÕUG: GREYHOUND

26. Chansonetest Skarabeus isane P.Koor, Tallinn EST-01793/01 0002 504 1/6 SERT DMV-05

27. Chansonetest Serapis isane K.Raie, Tallinn EST-01796/01 0003 430 5/6 SK

28. Azravi’s Jailhouse Rock isane K.Raie, Tallinn EST-00212/00 0004 497 2/6 SERT res.CACIL

 

29. Wilhellmiinan Molla-Maija emane P.Koor, Tallinn EST-01327/98 0005 462 3/6 SK

30. Best-Looking Bandite emane P.Härkönen, FIN36097/00 2649 440 4/6 SK

31. Rantalaukan Mustapantteri isane K.Lehtomaa, FIN30806/02 5 diskvalifitseeritud -/6

TÕUG: ITAALIA VÄIKEHURT

32. Bravo Biccolo At Astarta emane A.Kotka&K.Raie, EST-01016/02 0012 25 1/2

33. Barzanas Benefattore isane K.Raie, EST-01186/97 0013 0 -/2

TÕUG: WHIPPET

34.Sökövintin Xl-Xai-Xai emaneM.Mäki, FIN39561/98 2385 506 1/3 SERT

 

35.Besties Heavy Suggar emane   M.Mäkinen, FIN25151/033182 483 3/3 SK

36.Gaselle´s Stella di Notte emane S.Vartiainen, FIN46467/03 3234 485 2/3 SK

 
Valid XHTML and CSS.