16.09.2017 & 17.09.2017

16.09.2017 rahvuslik maastikujooksuvõistlus ja Eesti Meister Maastikujooksus-2017 tiitlivõistlus

Kohtunikud: Jorma Pesonen, Sarri Alanne, Anne Naarits

 

AFGANISTANI HURT                                                                                                                   

1)      Ingenue Arabezque on Silk, omanik K.Paju, EE 230+234=464 punkti, SERT

2)      Xenos Amaris, omanik K.Paju, EE 214+214=428 punkti, SK

BASENJI                                                                                                                           

1)      Farlanders Gonna Make You a Star, omanik A.Praakle, EE 213+241=454 punkti, SERT, EE MM-17

2)      Solebas Kõlab Kui Serenaad, omanik P.Granovski, EE 229+224=453 punkti, SERT

3)      Fortuna Numa El Khala, omanik I.Romanova&V.Gaston, EE 226+225=451 punkti, SK

4)      Fortuna Numa D`Asti    Emane  L.Iukhovich&I.Romanova, EE 203+228=431 punkti, SK

5)      Congo Line Body Language, omanik O. Bokova, EE 188+192=380 punkti

6)      Solebas Happy Moments, omanik R. Toomsalu, EE 174+loobus=174 punkti

7)      Izumi Mysterious Talisman, omanik S. Ganotskaya, EE 218+DISQ=DISQ

BORZOI                                                                                                                            

1)      Alana Elegant Amber, omanik N.Tarasova, LV 237+251=488 punkti, SERT

2)      Dion`s Taina, omanik E.Rahamägi&P.Saar, EE 217+219=436 punkti, SK

3)      Lunnaja Raduga Yaromir Moskovskiy, omanik R, Teek, EE 202+188=390 punkti

RHODEESIA RIDGEBACK                                                                                                                           

1)      Sunhill Ridges Emmeli, omanik I.Knestjapina, LV             218+227=445 punkti, SERT

2)      Tina Trading Temujin, omanik I.Knestjapina, LV               208+203=411 punkti, SK

VAARAOKOER                                                                                                               

1)      Sawhorse's Sizzling Hot, omanik S. Hostikka & K. Differt, FI 229+228=457 punkti, SERT

2)      Siphra's Crazy Diamond , omanik S. Hostikka & K. Differt, FI 227+229=456 punkti, SK

 

 

17.09.2017 rahvusvaheline maastikujooksuvõistlus ning rahvuslik maastikujooksuvõistlus tõugudele, kes ei võistle CACIL-ile

Kohtunikud: Jorma Pesonen, Sarri Alanne, Anne Naarits

 

AFGANISTANI HURT                                                                                                                   

1) Ingenue Arabezque on Silk, omanik K.Paju, EE            210+214=424 punkti, SERT

2) Xenos Amaris, omanik K.Paju, EE 196+196=392          

 

RHODEESIA RIDGEBACK                                                                                                                           

1)      Sunhill Ridges Emmeli, omanik I.Knestjapina, LV             210+198=408 punkti, SERT

2)      Tina Trading Temujin, omanik I.Knestjapina, LV 179+185=364 punkti

VENE HURT-BORZOI                                                                                                                   

1)      Alana Elegant Amber, omanik N.Tarasova, LV 249+217=466 punkti, SERT, CACIL

2)      Zatravin Fadel, omanik H. Heikkilä, FI 227+211=438 punkti, SERT

3)      Lunnaja Raduga Yaromir Moskovskiy, omanik R.Teek, EE            208+198=406 punkti, SK

4)      Belye Volki Daromir, omanik I.Viks, EE 149 punkti

5)      Naliot, omanik P. Söderholm, FI              124 punkti

6)      Cymabresjeva Stilinaja, omanik P.Söderholm&M.Ylipahkala, FI               0 punkti

VAARAOKOER                                                                                                               

1)      Siphra's Crazy Diamond, omanik S. Hostikka & K. Differt, FI 221+229=450            punkti,SERT

2)      Sawhorse's Sizzling Hot, omanik S. Hostikka & K. Differt, FI 226+222=448 punkti, SK

WHIPPET                                                                                                                         

1)      Blackbitch's Lara Croft, omanik M. Rantanen, FI 245+239=484 punkti, SK, CACIL

2)      Tuulikellon Dinaco, omanik M. Rantanen, FI 233+218=451 punkti, SERT, R-CACIL

3)      Dinacon Enter Sandman              , omanik M.Rantanen, FI 220+209=429 punkti, SERT

4)      Fierce Fireball Angelica, omanik J. Tuominen, FI              212+188=400 punkti, SK

5)      Inna v. Dia-Robinne omanik M. Rantanen, FI 246            +loobus=246 punkti

6)      Dinacon Unforgiven, omanik M.Rantanen, FI 0 punkti

WHIPPET (ÜLEMÕÕDULINE)                                                                                                                  

1)      Tuulikellon Eco, omanik J.Tuominen, FI 262+278=540 punkti, SERT

2)      Stella Cometa Above and Beyound, omanik V.Ulevicius, LT 251+273=524 punkti, SK

3)       Dinacon Nothing Else Matters, omanik M. Rantanen, 235+245=480 punkti, SK

BASENJI                                                                                                                           

1)      Farlanders Gonna Make You a Star , omanik A.Praakle, EE 221+213=434 punkti, SERT

2)      Fortuna Numa D`Asti, omanik L.Iukhovich&I.Romanova, EE 215+203=418 punkti, SERT

3)      Solebas Kõlab Kui Serenaad, omanik P.Granovski, EE 224+182=406 punkti, SK

4)       Solebas Happy Moments, omanik R. Toomsalu, EE 196+166=362 punkti

5)      Littel Rose Nikita Afrikata, omanik P.Põzgu, EE 101 punkti

6)      Izumi Mysterious Talisman, omanik S. Ganotskaya, EE 213+DISQ=DISQ

               

 

 
Valid XHTML and CSS.