19.05.2018 & 20.05.2018

19.05.2018 rahvuslik maastikujooksuvõistlus +VMM-2018

Kohtunikud Anne Naarits, Iren Naarits, Janne Tuominen

 

SALUKI

1) Ta'zim Gharib Ghazal , omanik J. Majoniemi, FI 203+224=427 punkti, SERT, VMM

2) Salgrey's Imogen, omanik K. Parve, EE 194+229=423 punkti, SK

3) Kirman Floria, omanik J. & T. Eloranta, FI 45 punkti

 

RHODEESIA RIDGEBACK       

1) Tina Trading Temujin, omanik I.Knestjapina, LV 195+188=383 punkti, VMM                       

2) Sunhill Ridges Emmeli, omanik I.Knestjapina, LV 159+200=359 punkti

 

IBIZA PODENCO                                                                                    

1) Ceres Baltas Vejas omanik J. Keserauskiene, LV 232+261=493 punkti, SERT

2) Celestina Baltas Vejas, omanik J. Keserauskiene, LV     234+234=468 punkti, SK

3) Concordia Baltas Vejas, omanik J. Keserauskiene, LV   236+198=434 punkti, SK

 

ITAALIA VÄIKEHURT                                                                                    

1)      Angelo Celeste Donatella, omanik M. Kontinen, FI 260+277=537 punkti, SK

 

ITAALIA VÄIKEHURT (ÜLEMÕÕDULINE)                                                           

1)      Berenice Mielas Kupidonas, omanik J. Suhareva&A. Minajeva, LV 249+273=522 punkti, SK

2)      Kurnous Harlow        , omanik M. Kontinen, FI 245+234=479 punkti, SERT

3)      Patricia Mielas Kupidonas, omanik J.Suhareva, LV 248+206=454 punkti, SK

 

VAARAOKOER                                                                                       

1)      Jataburu Sand Dog Palme d´Or, omanik T.Bulkina, EE 248+218=466 punkti, SERT

2)      Jataburu Sand Dog Capella, omanik T.Bulkina, EE 217+224=441 punkti, SK, VMM

3)      Jataburu Sand Dog Sirius, omanik T. Bulkina, EE   187+226=413 punkti, SK

4)      Jataburu Sand Dog Grammy, omanik T.Bulkina, EE 187 punkti

 

BASENJI                                                                                        

1)      Fortuna Numa El Khala, I&V. Gaston, EE  244+253=497 punkti, SERT

2)      All Square Dat Donat Dedicat, omanik V. Kolotsei, EE 244+244=488 punkti, SERT

3)      Congo Line Doro Gaya, omanik P. Bõzgu&V. Kolotsei, EE          255+215=470 punkti, SK

4)      Fortuna Numa Goodwin       , omanik M. Svõrova, EE       212+185=397 punkti

5)      Littel Rose Nikita Afrikata, omanik P.Bõzgu, EE 166+199=365 punkti

6)      Farlanders Gonna Make You A Star, omanik A. Praakle, EE 104 punkti

7-8)           Tim Spirit Himmat, omanik S. Ganotskaya, EE 0 punkti

Solebas Elixir of The Life, omanik K. Tilk, EE  0 punkti

 

WHIPPET                                                                                      

1)      Nenatnak Call Me The Breeze, omanik T.&P. Lehtinen, FI 270+261=531 punkti, SERT

2)      Bona Diva Winning Colours, omanik V. Kolotsei, EE 266+252=528 punkti, SK

3)      Softrack Fast´n´Mythical, omanik H .Niemi, FI 0 punkti

 

WHIPPET (ÜLEMÕÕDULINE)                                                                                   

1)       Giobaldi Alexander McQueen, omanik A. Harju, FI 245+245=490          punkti, SK    

 

SLOUGHI                                                                                      

1)      Ward al Yasmeen Aminata, omanik K.Blande, EE  268+249=517 punkti, SERT

2)      Ward al Yasmeen Araff, omanik J. Hirvi, EE 237+249=496 punkti, SK

3)      Ward al Yasmeen Atabuk, omanik P.Rohusaar, EE 259+234=593 punkti, SK

4)      Ward al Yasmeen Aliki, omanik J. Hirvi, EE 246+239=485 punkti, SK

 

 

20.05.2018 rahvusvaheline maastikujooksuvõistlus ning rahvuslik võistlus tõugudele, kes ei võistle CACILile

Kohtunikud Anne Naarits, Iren Naarits, Janne Tuominen

SALUKI                                                                                         

1)      Khalils Candra Chasela, omanik K. Parve, EE 252+169=421 punkti, SERT

2)      Kirman Floria, omanik J. & T. Eloranta, FI 247+0=247 punkti (vigastus finaaljooksus)

3)      Ta'zim Gharib Ghazal, omanik J. Majoniemi, FI 100 punkti (vigastus eeljooksus)

 

VENE HURT-BORZOI                                                                                       

1-4) Dion`s Taina, omanik E.Rahamägi&P.Saar, EE            0 punkti

Philadelphian Sabanna Esenija, omanik R.Teek &J.Knjazeva, EE 0 punkti

Philadelphian Sabanna Gala Gardeia, omanik R.Teek &J.Knjazeva, EE 0 punkti

Philadelphian Sabanna Godunov, omanik R.Teek &J.Knjazeva, EE 0 punkti

 

ITAALIA VÄIKEHURT                                                                                     

1)      Angelo Celeste Donatella, omanik M. Kontinen, FI 258+268=526 punkti, SK

2)      Astra Bravissimo Bernardetta, omanik J.Suhareva, LV 78 punkti

 

ITAALIA VÄIKEHURT (ÜLEMÕÕDULINE)                                                           

1-2) Kurnous Harlow, omanik M.Kontinen, FI 0 punkti

Patricia Mielas Kupidonas, omanik J.Suhareva, LV 0 punkti

 

SLOUGHI                                                                                      

1)      Ward al Yasmeen Aminata, omanik K.Blande, EE 259+250=509 punkti, SERT

2)      Ward al Yasmeen Araff, omanik J. Hirvi, EE 242+260=502 punkti, SK

3)      Ward al Yasmeen Atabuk, omanik P.Rohusaar, EE 242+243=485 punkti, SK

4)      Ward al Yasmeen Aliki, omanik J. Hirvi, EE           205+240=445 punkti, SK

 

BASENJI                                                                                        

1)      All Square Dat Donat Dedicat, omanik V. Kolotsei, EE 255+256=511 punkti, SERT

2)      Fortuna Numa El Khala, omanik I.& V. Gaston, EE           230+247=477 punkti, SK

3)      Congo Line Doro Gaya, omanik P. Bõzgu&V. Kolotsei, EE          232+240=472 punkti, SERT

4)      Solebas Flower Party, omanik A.Karja, EE 215+243=458 punkti, SK

5)      Fortuna Numa D`Asti, omanik L.Iukhovich&I.Romanova, EE 207+198=405 punkti, SK

6)      Fortuna Numa Gucci, omanik I.Gaston & S. Stepuk, EE 197+201=398 punkti

7)      Fortuna Numa Giannes, omanik B. Põldaru, EE 158+236=394 punkti

8)      Farlanders Gonna Make You A Star, omanik A. Praakle, EE 197+191=388 punkti

9)      Solebas Kõlab Kui Serenaad, omanik P.Ganovski, EE 214+167=381 punkti

10)  Farlanders Just Completely Cute, omanik J. Koršunova, EE           179 punkti, loobus finaalist

 

WHIPPET                                                                                      

1)      Bona Diva Winning Colours, omanik V. Kolotsei, EE 223+255=478 punkti, SERT

2)      Weikotin Jabberwock, omanik H.Pehrsson, FI 221+210=431 punkti, SK

 

VAARAOKOER                                                                                       

1)      Dior Talent Barcelona Bis, omanik L-L. Heinoja, EE 244+216=460 punkti, SERT

2)      Jataburu Sand Dog Grammy, omanik T.Bulkina, EE           DISQ

 

 
Valid XHTML and CSS.