26.08.2018

26.08.2018 rahvusvahelise võistluse ja Twin Cup-2018 tiitlivõistluse tulemused

Kohtunikud: Anne Naarits, Katrin Raie, Marie-Christine Kontinen

 

VENE HURT-BORZOI                                                     

1)      Iris Rubidis, omanik I. Mikužytė, LT 266+264=530 punkti, SERT, TWIN CUP

2)      Alana Elegant Amber, omanik J. Tarasova, LV 235+243=478 punkti, SK

3)      Bolshajan Gilgamesh, omanik S. & A. Karikumpu, FI 199+234=433 punkti, SK

4)      Bolshajan Freija Aurelia, omanik S. & A. Karikumpu, FI 233+134=367 punkti

5)      Bolshajan Gaia Odile, omanik S. & A. Karikumpu, FI 0 punkti

 

SLOUGHI                                                   

1)      Ward Al Yasmeen Aqilah, omanik V. Härm, EE 240+259=499 punkti, SERT

2)      Ward al Yasmeen Aminata, omanik K. Blande, EE 252+226=478 punkti, SK

 

GREYHOUND                                                       

1)      Russkiy Veter Gerda, omanik I.Voronova, RU 280+233=513 punkti,SERT

2)       Russkiy Veter Gektor, omanik T. Guzyaeva, RU 253+227=480 punkti, SK

 

AFGANISTANI HURT                                                     

1)      Pices Santa Katarina, omanik S. Saastamoinen, FI 248+275=523 punkti, SERT, TWIN CUP

2)      Alfajiri Ameretat, omanik S. Saastamoinen, FI 219+243=462 punkti, SK

3)      Kirman Uzair, omanik U. Sieranta&S. Fabritius, FI 209+236=445 punkti, SK

4)      Oshanameh`s No More Names, omanik I. Naarits &P. Niemi, EE 240+0=240 punkti                                         

 

SALUKI                                                      

1)      Al -Yasamin Mufasa, omanik S. & J. Lehmusto, FI 241+262=503 punkti, SERT

2)      Zarabis Quadre, omanik S. & J. Lehmusto, FI 238+264=502 punkti, SK

3)      Zarabis Reyhan, omanik S. & J. Lehmusto, FI 259+238=497 punkti, TWIN CUP

4)      Khronos Min Al Asife, omanik S. & J. Lehmusto, FI 251+182=433          punkti, SK

 

VAARAOKOER                                                    

1)      Jataburu Sand Dog Grammy, omanik T.Bulkina, EE 258+253=511 punkti, SERT

2)      Illostras Cleopatras Legacy, omanik H.Rüütel-Tuul, EE 266 +239=505 punkti, TWIN CUP

3)      Illostras Completely Magic, omanik E. Rebane-Klemm, EE 260+239=499 punkti, SK

4)      Dior Talent Barcelona Bis, omanik L-L. Heinoja, EE 209+loobus=209

 

BASENJI                                                     

1)      All Square Dat Donat Dedicat, omanik V. Kolotsei, EE 249+260=509 punkti, SERT

2)      Naslediye Etera Tangerin Blossom , omanik K. Kundzina, LV 248+250=498 punkti, SK

3)      Congo Line Doro Gaya, omanik P. Bõzgu&V. Kolotsei, EE 239+252=491 punkti, SERT

4)      Fortuna Numa Goodwin, omanik  M. Svõrova, EE 233+251=484 punkti, SK

5)      Fortuna Numa El Khala, omanik  I.Romanova&V.Gaston, EE 243+240=483 omanik, SK, TWIN CUP

6)      Fortuna Numa Gavana, omanik L. Tsvetotskaja, EE 233+234=467 punkti, SK

7)      Farlanders Gonna Make You a Star, omanik  A.Praakle, EE 212+251=463          punkti, SK

8)      Ego, omanik M. Baršauskaitė, LT 182+208=390 punkti

 

WHIPPET                                                    

1)      Besties Washakie, omanik S. Pitkäaho, FI 288+291=579 punkti, SERT, CACIL

2)      Kiiturin WR-Rantanplan, omanik S. Pitkäaho, FI 276+281=557 punkti, SERT, R-CACIL

3)      Archibald Greenfield Dogs, omanik I. Biruma, LV 267+280=547 punkti, SK

4)      Adelaida Greenfield Dogs, omanik E. Hofmanis, LV 270+274=544 punkti, TWIN CUP

5)      Lancar Dream Happy Hour,  omanik I. Tīda, LV 276+268=544 punkti, SK

6)      Alister Greenfield Dogs, omanik  L. Kotane-Mennika, LV 266+271=537 punkti, SK

7)      Bona Diva Winning Colours, omanik V. Kolotsei&N. Samelin, EE           264+263=527 punkti, SK

8)      Vasuru Taffis Fama Klamoza, omanik A. Ignatjeva, RU 258+252=510 punkti, SK

9)      Ashton Greenfield Dogs, omanik K. Zamberga, LV 0 punkti

 

WHIPPET (SPRINTER)                                                     

1)      Valyrian Steel At Stabmeldys, omanik R. E. Tovstucha, LT           255+246=501 punkti, SERT

2)      Mano Šansonetė Remarkable Fortune, omanik I. Kupčiūnaitė, LT 231+255=486 punkti, SK

3)      Lancar Dream Invincible, omanik S. Sergeja, LV    222+215=437 punkti, SK

 

ITAALIA VÄIKEHURT                                                   

1)      Donatello Bimbo Bello Dai Giardini Dello Zar, omanik E. Shanina, RU 243+271=514 punkti, SERT

2)      Kurnous Balam Agab, omanik M.Willo, FI 0 punkti

 
Valid XHTML and CSS.