15.04.2006
Rahvuslik hurtade maastikujooksuvõistlus (SERT)

15.04.2006 Harjumaa

Peakohtunik Kalle Salovaara

Jrk Koera nimi Sugu Omanik Reg. nr Võistlusnumber Raamatu nr. 
eeljooksu/finaaljooksu/kokku
punktid, koht/koguarv tiitel/sertifikaat

TÕUG: AFGANISTAANI HURT

1.  Oshanameh`s Creme De La Creme  emane  om. A.&I. Naarits  EST011452/03  0022 
238/237/475 1/2 SERT

 

2. Oshanameh`s Celebration On Ice      isane    om.A.&I. Naarits     EST011454/03  0021
206/216/422 2/2 SK

TÕUG: GREYHOUND

 

3.Azravi’s Jailhouse Rock                        isane    om.  K.Raie            EST00212/00     0004

 


235/254/489 1/2 SERT EST M CH4.Rabat Rush Mocha Cola                       emane om. K.Tammisalu   ER16250/03       3120
230/251/481 2/2 SK

 

TÕUG: IIRI HUNDIKOER

 

5. Ošumare Alannah Lucia Of Erin           emane om. L&T.Feldmann EST-02764/03    0022
243/257/500 1/2 SERT

6. Ošumare Fergus Oscar                         isane   om.  K & S. Kerem  EST 02768/03    0023
0 2/2

TÕUG: RHODESIAN RIDGEBACK

 

7.  Ikimba Tazamio                                      isane    om. I.Patajoki          FIN36250/03     R005
228/235/463 4/11 SK

8.  Malozi Bahatika                                    emane   om. I.Patajoki         FIN32223/00     R004
224/224/448 8/11 SK

9.   Ikimba Umar                                       isane    om. J.Helminen & S.Bebek FIN46129/03     R054
226/246/472 2/11 SERT

10.Ikima Tukufu                                      isane     om. N. Mäkelä          FIN 36246/03    R017
237/216/453 7/11 SK

11.  Bawabu Penye Pamuzinda             emane   om. A-S. Holmberg FIN24111/02     R002
204/205/409 10/11 SK

12. Bawabu Milele Mtiniwa                    emane   om. A-S. Holmberg FIN25679/98     R013
240/258/498 1/11 SERT

13.  Bawabu Sharufa Siaju                     isane     om. N.&A. Vilhonen FIN26998/03     R016
233/207/440 9/11 SK

14. Bawabu Tekeleza Taraja                 emane   om. S. Laakso          FIN34569/04     R049
235/235/470 3/11 SK

15.  Bawabu Pelelezu Pwagu                 isane     om. J.-P. Lievola      FIN24118/02     R007
189 11/11

16.  Bawabu Tewelde Tau                       isane    om.  J.-P. Lievola,      FIN34571/04     R050
240/220/460 5/10 jagab SK

17.  Isabis Bayo Baderinwa                    emane   om. M. Hälinen          FIN30433/03     R039
217/243/460 5/10 jagab SK

TÕUG: VENE HURT ehk BORZOI

 

18.  Rajalinjan Borishovits                       isane   om.  R. Teek                EST 00204/04    0028
215/241/456 1/2 SK

19.  Philadelphian Sabanna Almazka    emane om. R. Teek                EST 02575/04    0033
0 2/2

 
Valid XHTML and CSS.