17.07.2021

17.07.2021 rahvuslik maastikujooksu võistlus ja Eesti Meister2021 tiitlivõistlus

Kohtunikud: Katrin Raie ja Liina Vaher

 

VENE HURT - BORZOI                                                                                                    

1)    Kalle Flegeton, omanik K. Auser, EE 124    +183=307 punkti, SERT

2)    Krovavaya Luna, omanik I. Jakovenko, EE 100 punkti

 

WHIPPET (STANDARD)    

1)    Baffy Greenfield Dogs, omanik K. Usai, EE 179+181=360 punkti, SERT

2)    Lana, omanik K. Kelder, EE 174+185=359 punkti, SK

3)    Born to Charm Noell, omanik V. Mahrova, EE 142+155=297 punkti, SK

 

ETNA CIRNECO

1)    Andrea Josefina Per Annillat’zi, omanik O. Šmukerova & N. Strogonova, EE 175+166=341 punkti, SERT

2)    Arte Antika Italia omanik S. Kasius, EE 143+148= 291 punkti, SK

 

BASENJI (emased)   

1)    Fortuna Numa Miami, omanik O. Saveljeva, EE     176+166=342 punkti, SERT, EMM

2)    Farlanders Power Of Hope, omanik A. Praakle, EE 156+164=320 punkti, SERT

3)    Afrikanskiy Molchun Gratsioznaya Zuluska, omanik V. Kostsejeva, EE 150+168=318 punkti, SK

4)    Fortuna Numa Make Believe, omanik N. Neeme, EE 152+146=298 punkti, SK

5)    Fortuna Numa Kenya, omanik I. Gaston & E. Draguntseva, EE 159+133=292 punkti, SK

6)    Farlanders Gonna Make You A Star, omanik A. Praakle, EE 129+122=251 punkti

7)    Fortuna Numa Ibiza, omanik O. Saveljeva, EE        134+0=134 punkti

 

BASENJI (isased)     

1)    Fortuna Numa Monte Carlo, omanik B. Põldaru, EE 169+176=345 punkti, SERT, EMM

2)    Farlanders Power of Dream, omanik K. Raudsepp, EE 168+168=336 punkti, SERT

3)    Fortuna Numa Mister X, omanik O. Saveljeva, EE 163+168=331 punkti, SK

4)    Fortuna Numa Giannes, omanik B. Põldaru, EE 163+168=331 punkti, SK

5)    Lilongwe Lights Cupid’ s Gold Arrow, omanik K. Ots, EE 162+163=325 punkti, SK

6)    Solebas Q Kuninglik Kuma, omanik J. Ootsing, EE 160+163=323 punkti, SK

7)    Solebas Q Nõiduslik Lummus, omanik K. Helmeste-Riet & I-S. Riet, EE 151+166=317 punkti, SK

8)    Fortuna Numa Life History, omanik V. Zahharov, EE 151+160=311 punkti, SK

9)    Fortuna Numa Love Song, omanik A. Lazarenkova, EE 139+127=266 punkti, SK

 

WHIPPET (SPRINTER)

1)    Aroonia, omanik K. Usai, EE 179+184=363 punkti, SERT

2)    Berta Greenfield Dogs, omanik I. Pole & I. Burgmane, LV 175+184=359 punkti,SERT

3)    Absoliuti Idile Messi, omanik T. Sepp, EE 171+174=345 punkti, SK

4)    Bona Diva Pink Perl, omanik K. Grigorjeva, EE 161+160=321 punkti, SK

5)    Born to Charm Newton, omanik R. Väinaste, EE 154+165=319 punkti, SK

6)    Mano Šansoneté Zytha Sweet, omanik M. Eerits, EE 162+157=319 punkti, SK

7)    Alfa Romeo, omanik M. Koppel, EE 143+163=306 punkti, SK

 

ITAALIA VÄIKEHURT (STANDARD)                

1)    Canis Nobilitas Inola, omanik J. Suhareva, LV 180+175=355 punkti, SERT

2)    Astra Bravissimo Bernardetta omanik J. Suhareva, LV       0 punkti

 

VAARAOKOER       

1)    Illostras Cleopatras Legacy, omanik H. Rüütel, EE 165+171=336 punkti, SK, EMM

2)    Farao Anubis Leviathan, omanik H. Rüütel, EE 158+177=335 punkti,SERT

3)    Reedly Road Sandknocker, omanik J. Petrov, EE 169+159=328 punkti, SERT

4)    Obrigado Sharm DeWelt, omanik L-L. Heinoja, EE 154+172=326 punkti, SK

5)    Reedly Road Simply Irresistible , omanik J. Petrov, EE 166+132=298 punkti, SK

6)    Jataburu Sand Dog Grammy, omanik T. Bulkina & J. Laksberg, EE 135+144=279 punkti, SK

 
Valid XHTML and CSS.