16.04.2006
Rahvuslik hurtade maastikujooksuvõistlus (SERT)

16.04.2006 Harjumaa

Peakohtunik Kalle Salovaara

Jrk Koera nimi Sugu Omanik Reg. nr Võistlusnumber Raamatu nr. 
eeljooksu/finaaljooksu/kokku
punktid, koht/koguarv tiitel/sertifikaat

TÕUG: RHODESIAN RIDGEBACK

 

1.                  Ikimba Tazamio                    isane           om. I.Patajoki, FI            FIN36250/03                     R005
259/242/501 3/11 jagab SK

 

2.                 Malozi Bahatika                     emane        om.  I.Patajoki, FI            FIN32223/00                     R004
227/236/463 9/11 SK

 

3.                  Ikimba Umar                         isane           om. J.Helminen, S.Bebek       FIN46129/03             R054
251/246/497 5/11 SK

 

4.                 Ikima Tukufu                          isane           om.N. Mäkelä, FI           FIN 36246/03                     R017
252/233/485 8/11 SK

 

5.                 Bawabu Penye Pamuzinda   emane        om. A-S. Holmberg, FI   FIN24111/02                     R002
220/270/490 7/11 SK

6.                  Bawabu Milele Mtiniwa          emane         om. A-S. Holmberg, FI   FIN25679/98                    R013
265/252/517 1/10 SERT

 

7.                 Bawabu Sharufa Siaju           isane            om. N.&A. Vilhonen, FI  FIN26998/03                     R016
209/229/438 10/10 SK

 

8.                 Bawabu Tekeleza Taraja       emane          om.  S. Laakso, FI        FIN34569/04                     R049
253/242/495 6/10 SK

 

9.                 Bawabu Pelelezu Pwagu       isane            om. J.-P. Lievola, FI      FIN24118/02                     R007
186 11/11

 

10.             Bawabu Tewelde Tau            isane            om. J.-P. Lievola, FI      FIN34571/04                     R050
247/254/501 3/10 jagab SK

 

11.               Isabis Bayo Baderinwa         emane          om. M. Hälinen, EE      FIN30433/03                     R039
242/267/509 2/10 SERT

TÕUG: AFGANISTAANI HURT

 

12.              Boxadan Know Me To Love Me  emane      om. A.&I. Naarits         EST01451/03                  0001
224/171/395 2/2

 

13.              Oshanameh`s Celebration On Ice isane     om. A.&I. Naarits         EST-011454/03              0021
233/243/476 1/2 SERT

 

TÕUG: SALUKI

 

14.             Tazillah Nur–ul Khazar           emane            om. J. Saramäki         FIN34357/04                    241
244/265/509 1/2 SERT

 

15.              Tazillah Maruf Zafar               isane               om. N. Lönnqvist         FIN48498/04                   242
194 2/2

 

TÕUG: GREYHOUND

 

16.              Azravi’s Jailhouse Rock         isane              om. K.Raie,                 EST00212/00                 0004 
puudus

 

17.              Rabat Rush Mocha Cola        emane           om.  K.Tammisalu       ER16250/03                   3120
263/258/521 2/2 SERT

 

18.              Chansonetest Skarabeus      isane             om. P.Koor                  EST-01793/01                0002
270/269/539 1/2 SK

 

TÕUG: IIRI HUNDIKOER

 

19.              Ošumare Alannah Lucia Of Erin emane      om.L&T.Feldmann,     EST-02764/03                0022
248/255/503 1/2 SERT

 

20.            Ošumare Fergus Oscar          isane            om.  K & S. Kerem       EST 02768/03                0023
0 2/2

 

TÕUG: VENE HURT

 

21.              Rajalinjan Borishovitch            isane            om.  R. Teek                   EST 00204/04            0028
213/167/380 1/1

 

22.             Philadelphian Sabanna Almazka emane      om. R. Teek                      EST 02575/04          0033
0

 

23.             Philadelphian Sabanna Ataman isane          om.  R. Teek & J. Knjazevka  EST 02579/04    0032
0
 
Valid XHTML and CSS.