05.05.2007

Rahvusvaheline hurtade maastikujooksuvõistlus (CACIL/SERT) 2007 International lure coursing competition

05.05.2007 Harjumaa

Peakohtunik /Head of ground Jury Kalle Salovaara, FIN

Jrk Koera nimi Sugu Omanik Reg. nr Võistlusnumber Raamatu nr.
Nr. Name Sex Owner Reg. nr. Number of coursing book
eeljooksu/finaaljooksu/kokku punktid, koht/koguarv tiitel/sertifikaat
points from preliminary runs/points of final run /total points, place/total number of dogs titles/certificates

Borzoi   

1 ALSVYNN IN THE NAME OF LOVE M Michelle Moreau, FRA 14509/2813 7782
252/257/503 3/10 SK

2 ANNA-SU BY MIDNITE M Kristiina Ahola, FI FIN13174/05 307
251/265/516 1/10

3 BASNIJAN CARMINA LUNA F Kati Tammisalo, FI FIN11989/05 365
253/234/487 5/7 SK

4 BORZOWSKI’S WILLIAM WILD PANSY M Inna Viks EST00821/06 0050
254/241/495 5-6/10 SK

5 CATUJSCHA MAJOVE BOHEMIA F Michelle Moreau, FRA 14268/2875 7146
226/232/458 7/7 SK

6 CH T PO LSP PWYLL M Michelle Moreau, FRA 13054/2345 6968
260/253/513 2/9 SERT

7 EXLIBRIS CANES KRAHVINNA ANNA F Ella Kasman, EST EST02057/04 0037
275/265/540 1/7 SERT CACIL

8 ISKRISTAYA F Nana Otarievna Trubitsyna, RU RKF1644151 370
258/267/525 2/7 RES-CACIL

9 MUROMETS M Nana Otarievna Trubitsyna, RU RKF1513790 549
256/219/475 7/10 SK RES-CACIL

10 PEORTH M Michelle Moreau, FRA 013053/2344 6967
238/146/384 9/10

11 PHILADELPHIAN SABANNA ALMAZKA F Rita Teek EST02575/04 0033
242/247/483 4/7 SK

12 PHILADELPHIAN SABANNA ATAMAN M Rita Teek EST02579/04 0032
32 10/10

13 RAJALINJAN BORISHOWITCH M Rita Teek EST00204/04 0028
249/246/495 5-6/10 SK

14 SHAMROCK OF SHIOFAN’S BORZOI M Michelle Moreau, FRA 13712/2448 6827
246/221/467 8/10 SK

15 SHEIK SEVERNY VENETS M Lada Belyakova, RU RKF1705092 1049
242/262/504 4/10 SK

16 ULIJANA OF PHERKAD’S SOUL F Michelle Moreau, FRA 14149/2943 7545
250/253/503 3/7 SK

17 ZOLA IZ RAZDOLIA F Tiina Flytsröm, FIN FIN40756/04 199
224/237/461 6/7 SK

 Saluki   

18 ABU HAKIM JEANNETH F Irina Shenin, FIN FIN10481/03 3072
270/255/525 5/11 SK

19 AL KHABARA DAHOAK M Monica & Alex Kullarand, EST EST03323/04 0038
234/262/496 9/11

20 AL KHABARA DAMITHA F Svetlana Alexeyevna Panova, RU RKF1679080 368
241/110/351 10/11

21 AL KHABARA DHAKA-SHAH M Vein, Kruus & Kullarand, EST EST03325/04 0039
247/253/500 8/11 SK

22 AL KHABARA DHAKRA M Monica Kullarand & Triin Tamme, EST EST03322/04 0040
68 11/11

23 AZIZ VALEI F Eija Kotila, FI FIN14404/04 128
275/282/557 1/11 SERT CACIL

24 BONY SPECTOR EL RAZAEL F Svetlana Alexeyevna Panova, RU RKF1798852 541
281/270/551 2/11 SERT RES-CACIL

25 EL-UBAID’S KHEDITZAH F Irina Shenin, FIN FIN10831/05 231
263/263/526 4/11 SK

26 EXLIBRIS CANES SHIMBUN M Johanna Majoniemi, FIN FINER23331/04 3111
248/272/520 7/11 SK

27 IDAN ATIQ NASSIM M Svetlana Alexeyevna Panova, RU RKF1604902 462
did not participate/ei osalenud

28 KIRMAN VAHID M Johanna Majoniemi, FIN FIN45042/04 0196
269/268/537 3/11 SERT

29 KIRMAN WARIMAN M Heli Perkkiö, FIN FIN23253/05 397
260/264/524 6/11 SK

30 TAZILLAH NUR-UL KHAZAR M Jarkko Saramäki, EST FIN34357/04 241
did not participate / ei osalenud

 Whippet   

31 SANTANGIN JUST MY MAGIC F Natalja Krassilnikova EST02540/05 0044
273/271/544 6/8 RES-CACIL

32 PIKKUNOKAN CHAMADE F Sonja Salomäki, FI FIN49604/04 244
265/273/538 7/8 SK

33 MAXWIN AKY LUCKY M Aato Toivanen, FI FIN10167/02 2900
278/283/561 1/8 SERT

34 ALMAZ DUSHA DOFIN WHITE M Tatyana Baranova, RU RKF1775793 1076
276/273/549 4/8 SK

35 TUULIKELLON CIACO M N. & H. Kyrönkari & breeder, FI FIN49980/04 200
274/274/548 4/8 CACIL

35A TUULIKELLON CANELLAKON
273/280/553 2/8 SERT

36ANAHITA ARVA S NATIVE RUNNER M Marina Slepneva, RU RKF1870351 1073
267/267/534 8/8 SK

37 SÖKÖVINTIN HEMERA F Seppo Savela, FI FIN35745/02 3010
275/270/545 5/8 SK

38 PALETIN NORTHERN STAR M Yuriy Kalinovskiy, RU RKF1927097 ** unofficial result
270/266/536

 Italian greyhound   

39 UELSA F T. Volkova RKF1223467 387
249/255/504 2/4

40 ABOLLA GRACEFUL ACCESSORY F Annamaria Miglai, EST EST01708/05 0056
25 4/4

41 VELIKOLEPNIY BRILLIANT  M Elena Demidova RKF1631089 421
260/280/540 1/3 SERT

42 BARBI BABSBABERLEY IZOZHERELIA F Ekaterina Nikolaevna Shulepina, RU RKF1276534 807
234/216/450 3/4

43 MATISS KRISMAS M O. Appolonova, RU RKF1694269 786
Did not start/ ei startinud

44 MAKSIMILIAN KAPRIZ M O. Appolonova, RU RKF1694268 785
Did not start/ei startinud

 Greyhound   

45 ESTET CLASSIC VISCOUNT NOBILE M Gennadi Onatski, EST EST02237/05 0045
259/261/520 6/6 SK

46 ESTET CLASSIC VALIANT VIKING M Katrin Raie, EST EST02235 /05 0049
260/267/527 5/6 SK

47 ESTET CLASSIC VALLEY LEXUS F N.Kasemets & O. Onuchina EST02239/05 0047
264/264/529 4/6 SK

48 ESTET CLASSIC FERRARI M N. Kasemets & O. Onuchina & E. Kasmann, EST EST02652/03 0057
260/269/529 3/6 SK

49 ESTET CLASSIC VANILLA WHITE ROSE F N.Kasemets & O. Onuchina EST02240/05 0048
265/266/531 2/6 SERT RES-CACIL

50 MARCIA F Yuriy Kalinovskiy, RU RKF R1679852 788
266/268/534 1/6 SERT CACIL

 Rhodesian Ridgeback
Not competing for CACIL   

51 BAWABU PENYE PAMUZINDA F A-S. Holmberg FIN24111/02 R002
240/297/537 1/6 SERT

52 BAWABU TEKELEZA TARAJA F Satu Laakso FIN34569/04 R049
232/disq. 5/6

53 BAWABU PELELEZU PWAGU M J-P. Lievola FIN24118/02 R007
0 -/6

54 BAWABU TEWELDE TAU M J-P. Lievola FIN34571/04 R050
245/252/497 2/5 SERT

55 BAWABU TAMU TURGAWIZI M Leni & Tomi Mielonen FIN34570&04 R055
228/236/464 3/5

56 ISABIS BAIDOO BESMA F Lotta Blomquist FIN30441/03 R018
216/238/453 4/6

 Afghan hound   

57 SCARAMIS HELP ME RHONDA F Heli Kyrönkari& breeder, FI FIN17067/99 2535
242/247/489 2/2

58 KINGSLEAH AMAZING GRACE F Alex & Monica Kullarand, EST S37664/2005 0051
85 4/4

59 NELIAPILAN JAZZITYTTÖ F Arja Havia & Heikki Liukkonen, FI FIN47723/04 190
159 3/4

60 NELIAPILAN WILLILÄNSI M Sini Gardemeister, FI FIN57190/05 47
260/245/505 1/2 SERT

 

 
Valid XHTML and CSS.