05.06.2007

Rahvuslik hurtade maastikujooksuvõistlus (CACIL/SERT) 2007 International lure coursing competition

06.05.2007 Harjumaa

Peakohtunik /Head of Ground Jury Kalle Salovaara, FIN

Jrk Koera nimi Sugu Omanik Reg. nr Võistlusnumber Raamatu nr.
Nr. Name Sex Owner Reg. nr. Number of coursing book
eeljooksu/finaaljooksu/kokku punktid, koht/koguarv tiitel/sertifikaat,
points from preliminary runs/points of final run /total points, place/total number of dogs titles/certificates,

 Saluki 

1 AL KHABARA DAHOAK isane Monica & Alex Kullarand EST03323/04 0038
253/251/504 4/6

2 EXLIBRIS CANES SHIMBUN M Johanna Majoniemi FINER23331/04 3111
239/262&501 5/6

3 KIRMAN VAHID M Johanna Majoniemi FIN45042/04 0196
253/258/511 3/6 SERT

4 KIRMAN WARIMAN M Heli Perkkiö, FIN FIN23253/05 397

5 ABU HAKIM JEANNETH F Irina Shenin, FIN FIN10481/03 3072
did not start

6 EL-UBAID’S KHEDITZAH F Irina Shenin, FIN FIN10831/05 231
102 8/9

7 TAZILLAH MARUF ZAFAR isane Nellystiina Lönnqvist FIN48498/04 242
did not start

8 TAZILLAH NUR-UL KHAZAR isane Jarko Saramäki FIN34357/04 241
did not start

9 IDAN ATIQ NASSIM M Svetlana Alexeyevna Panova, RU RKF1604902 462
did not start

10 BONY SPECTOR EL RAZAEL F Svetlana Alexeyevna Panova, RU RKF1798852 541
270/261/531 2/6 SERT

11 AL KHABARA DHAKA-SHAH isane  EST03325/04 0039
251/0

12 AL KHABARA DAMITHA F Svetlana Alexeyevna Panova, RU RKF1679080 368
227/227/454 6/6

13 AZIZ VALEI F Eija Kotila, FI FIN14404/04 128
273/273/546 1/6 SERT DERBY07

13A AL KHABARA DHAKRA
15 9/9

 Borzoi   

14 ANNA-SU BY MIDNITE M Kristiina Ahola, FI FIN13174/05 307
260/261/521 1/7 SERT DERBY07

15 BASNIJAN CARMINA LUNA F Kati Tammisalo, FI FIN11989/05 365
232/215/447 3/7

16 ZOLA IZ RAZDOLIA F Tiina Flytsröm FIN40756/04 199
178 8/10

17 ISKRISTAYA F Nana Otarievna Trubitsyna, RU RKF1644151 370
240/206/446 4/7

18 MUROMETS M Nana Otarievna Trubitsyna, RU RKF1513790 549
242/182/424 5/7

19 EXLIBRIS CANES KRAHVINNA ANNA F Ella Kasman EST02057/04 0037
230/282/512 2/7 SERT

20 BORZOWSKI’S WILLIAM WILD PANSY isane Inna Viks EST00821/06 0050
166/81/247 7/7

21 PHILADELPHIAN SABANNA ALMAZKA emane Rita Teek EST02575/04 0033
131 9/10

22 PHILADELPHIAN SABANNA ATAMAN isane Rita Teek EST02579/04 0032
30 10/10

23 RAJALINJAN BORISHOWITCH isane Rita Teek EST00204/04 0028
198/209/407 6/7

 Whippet   

24 ANAHITA ARVA S NATIVE RUNNER M Marina Slepneva, RU RKF1870351 1073
264/281/545 4/5

25 ALMAZ DUSHA DOFIN WHITE M Tatyana Baranova, RU RKF1775793 1076
269/280/549 2-3/5

26 SÖKÖVINTIN HEMERA F Seppo Savela, FI FIN35745/02 3010
275/277/552 1/5 SERT

27 TUULIKELLON CIACO M N. & H. Kyrönkari & breeder, FI FIN49980/04 200
256/269/525 5/5

27A TUULIKELLON CANELLACO
273/276/549 2-3/5 DERBY07

 Basenji   

28 LILJEBORGS DAN GALINA OF PHOEBUS F Camilla Rissa, FI FIN46633/06 454
254/264/518 1/5 SERT

29 BULLDOBAS FINNISH FLUTESONG M Tiina Aaltonen, FI FIN51845/06 438
202/197/399 5/5

30 BULLDOBAS LE CHARMER M Tiina Aaltonen, FI FIN12430/05 254
239/248/487 3/5

31 STRONG STAEL DEA ANGELA F Tiina Tootmaa, EST EST02965/06 0041
254/252/506 2/5 DERBY07

32 DREAM OF AFRICA LUALABA KVILU F Marianne Reinas, EST EST? 0055
240/192/432 4/5

 Italian greyhound   

33 UELSA F T. Volkova RKF1223467 387
258/250/508 2/3 SERT

34 VELIKOLEPNIY BRILLIANT M Elena Demidova RKF1631089 421
270/264/534 1/3 DERBY

35 BARBI BABSBABERLEY IZOZHERELIA F Ekaterina Nikolaevna Shulepina, RU RKF1276534 807
263/238/501 3/3

36 MATISS KRISMAS M O. Appolonova, RU RKF1694269 786
did not start

37 MAKSIMILIAN KAPRIZ M O. Appolonova, RU RKF1694268 785
did not start


 Greyhound   

38 MARCIA F Yuriy Kalinovskiy, RU RKF R1679852 788
282/271/553 1/5 DERBY

39 ESTET CLASSIC VALIANT VIKING isane Katrin Raie EST02235 /05 0049
269/275/544 2/5 SERT

40 ESTET CLASSIC VISCOUNT NOBILE isane Gennadi Onatski EST02237/05 0045
270/259/529 5/5

41 ESTET CLASSIC VALLEY LEXUS isane N.Kasemets & O. Onuchina EST02239/05 0047
270/269/539 3/5

42 ESTET CLASSIC VANILLA WHITE ROSE emane N.Kasemets & O. Onuchina EST02240/05 0048
272/259/531 4/5

 Tazy   

43 KRONVERSKAJA ZEILA F Marianne Reinas, EST EST? 0054
254/253/507 1/2 SERT

44 MELEKUSH GERIGIM F Zhanna Kozhina, RU RKF R1588883 1108
141 3/3

45 MELEKUSH ZHEGINE F Zhanna Kozhina, RU RKF R1785200 1083
247/239/486 2/2

 Afghan hound   

46 KINGSLEAH AMAZING GRACE F Alex & Monica Kullarand S37664/2005 0051
0 -/3

47 SCARAMIS HELP ME RHONDA F Heli Kyrönkari& breeder, FI FIN17067/99 2535
did not start
 

48 NELIAPILAN WILLILÄNSI M Sini Gardemeister, FI FIN57190/05 477
180/retired

48A NELIAPILAN JAZZTYTTÖ
243/242/485 1/2 SERT DERBY07
 

 Rhodesian Ridgeback   

49 BAWABU PENYE PAMUZINDA F A-S. Holmberg FIN24111/02 R002
213/245/458 3/4

50 BAWABU TEKELEZA TARAJA F Satu Laakso FIN34569/04 R049
disq.-/6

51 BAWABU PELELEZU PWAGU M J-P. Lievola FIN24118/02 R007
20 5/6

52 BAWABU TEWELDE TAU M J-P. Lievola FIN34571/04 R050
241/269/510 1/4 SERT DERBY07

53 BAWABU TAMU TURGAWIZI M Leni & Tomi Mielonen FIN34570&04 R055
192/235/427 4/4

54 ISABIS AJULO AFISHETU F Lotta Blomqvist, FI EJ34305/01 R012
259/237/496 2/4 SERT

 

 
Valid XHTML and CSS.