05.09.2009
 
5.09.2009 Harjumaal toimunud rahvusvaheliste maastikujooksu võistluste tulemused.

Kohtunikud Pertti Päivärinta (FI), Peter Rönn (FI), Anne Naarits (EE), Katrin Raie (EE)

Greyhound
1. Estet Classic Valley Lexus, om. O.Gorbatsova, EE 253+246=498, CACIL, SERT
2. Jet`s Becouse I`m Worth It, om Jakovleva, RU 251+243=494, R-CACIL, SERT
3. Estet Classic Glamorous, om O. Gorbatsova, EE 226+230=456, SK
4. Azravi`s Dragonhunters Fly By Night, om K.Raie, EE 222+68=290
5. Estet Classic Valiant Viking, om K. Raie, EE 30+0=30
6. Airy`s Elf Kernel Of Truth, om K. Raie, EE 0

Iiri hundikoer
1-2 .Cu Anlan Brighid, om T&L. Feldmann, EE 0
Cu Anlan Buan, om T. Nõmm, EE 0

Borzoi (emased)
1. Exlibris Canes Krahvinna Anna, om E. Kasmann, EE 245+236=481, CACIL, SK
2. Rusich Bereginya, om Bagaudtinova, RU 242+224=466, R-CACIL, SK
3. Exlibris Canes Kraskaya Strela, om E.Kasmann, EE 161+222=383
4. Rousen Cheslava, om C.Korhonen, FI 239+0=239
5. Polyn, om Orlova&Molev, RU 237+0=237
6. Razgulyai Rosa, om Molev, RU 222+0=222
7. Rusich Volshebnitsa, om S. Fomin, EE 210+0=210
8. Philadelphian Sabanna Almazka, om R. Teek, EE 77

Borzoi (isased)
1. Lunnaya Radoga Zhakan, om S. Lebedeva, RU 246+272=518, CACIL, SERT
2. Napev, om Belyakov, RU 255+240=495, R-CACIL, SERT
3. Razgulyai Yatarny, Orlova&Molev, RU 233+239=472, SK
4. Solovyev Kovyel, Uspensky&Ostrovskaya, RU 250+215=465, SK
5. Shelk Severny Venets, om Belyakova, RU 231+194=425, SK
6. Exlibris Canes Volny Veter, om D. Vinogradov, 169+179=348
7. Solovyev Ulan Udaloy, om Ostrovskaya, 162+0=162

Rhodeesia Ridgeback
1. Ikimba Batsheba, om. P. Sihvonen, FI 241+273=514, SERT
2. Karoskloof B to Harjaselän, om Alkio&Hännikäinen, FI 255+223=478, SERT
3. Mahiri`s Retta Eden, om L. Lamminsivu, FI 225+232=457 SK
4. Isabis Ezeogo Ephrem, om I. Korte, FI 249+200=449, SK
5. Harjaselän Persilja, om P. Kontala, FI 218+218=436, SK
6. Harjaselän Peto, om N. Lindqvist, FI 213+216=429, SK
7. Mbwasimba Mwujiza fabayo, om P. Sihvonen, FI 163+245=408, SK
8. Rex Vendors Pandora, om Kareinen, FI 144
9. Harjaselän Pilkku, om E. Tiittala, FI, 114

Whippet (CACIL)
1. Dellandros Archie Elliott, om K. Kristianson & J.Hirvi, EE 270+242=512, CACIL, SERT
2. Pikkunokan Chamade, om S. Salomäki, FI 259+241=500, R-CACIL, SERT
3. Sky Diver, om I. Filina, RU, 230+263=493, SK
4. MaXwin Aky-Lucky, om A. Toivonen, FI 236, vigastus
5. Perfect Stranger No Problem, J. Hirvi &K. Kristianson, EE 162+0=162
6. Pozar V Kremle Nebesnaya Lastochka, om Vershinina, RU 131+0=131

Whippet (SERT)
1. Tuulikellon Canellaco, om P. Rahunen, FI 253+251=504, SK
2. Lakshery Danaya Daugter Of Racer, om G.Polyakova, RU 233+260=493, SERT
3. Veter Peremen Rick Maximus, om I. Filina, RU 237+238=475, SERT
4. Silentkaze Crown Of Jewels, om S. Salomäki, FI 227+232=459, SK
5. Perfect Stranger Host Of Heaven, om K. Valdna, EE 19
6. Tioply Veter Laura Amaranta Ursula, om Vershinina, RU 0

Basenji
1. Miss Amazing Three To Get Deadly, om K. Orumets, EE 245+258=503, SERT
2. Strong Stael Odissey Esta En Casa, om Sapegina, RU 110
3. Solebas Attractive Ally, om M. Bachmann, EE 110

Afganistani hurt
1. Opera Night California Voice, om Krasilnikova, RU 245+230=475, SERT
2. Odin Tree Rex Krasa Pet Perbeis Silence, om Krasilnikova, EE 239+234=473, SK

3. Oshanameh`s Face The Facts, om I&A.Naarits, EE 211+0=211
 
Valid XHTML and CSS.