06.09.2009
6.09.2009 Harjumaal toimunud rahvusliku maastikujooksu ja Derby-09 tiitlivõistluste tulemused

Kohtunikud Pertti Päivärinta (FI), Peter Rönn (FI), Katrin Raie (EE)

Greyhound
1. Estet Classic Glamorous, om O. Gorbatsova, EE 253+222=475, SERT, DERBY09
2. Estet Classic Valley Lexus, om. O.Gorbatsova, EE 239+233=472, SK
3. Jet`s Becouse I`m Worth It, om Jakovleva, RU 239+230=469, SK

Iiri hundikoer
1.Cu Anlan Brighid, om T&L. Feldmann, EE 85
2. Cu Anlan Buan, om T. Nõmm, EE 15

Borzoi
1. Rousen Cheslava, om C.Korhonen, FI 257+238=495, SERT
2. Razgulyai Rosa, om Molev, RU 245+238=483, SERT
3. Napev, om Belyakov, RU 226+236=462, SK
4. Solovyev Kovyel, Uspensky&Ostrovskaya, RU 245+216=461, SK
5. Polyn, om Orlova&Molev, RU 282+176=458, SK
6. Lunnaya Radoga Zhakan, om S. Lebedeva, RU 258+199=457, SK, DERBY-09
7. Razgulyai Yatarny, Orlova&Molev, RU 212+211=423, SK
8. Solovyev Ulan Udaloy, om Ostrovskaya, RU 158+153=311
9. Philadelphian Sabanna Almazka, om R. Teek, EE 173+132=305
10. Rusich Volshebnitsa, om S. Fomin, EE 182+0=182
11. Rajalinjan Borssovitch, om R. Teek, EE 159+0=159

Rhodeesia Ridgeback
1. Ikimba Batsheba, om. P. Sihvonen, FI 278+251=529, SK
2. Karoskloof B to Harjaselän, om Alkio&Hännikäinen, FI 257+229=486, SERT
3. Mahiri`s Retta Eden, om L. Lamminsivu, FI 230+206=436 SERT
4. Mbwasimba Mwujiza fabayo, om P. Sihvonen, FI 211+210=421, SK
5. Isabis Ezeogo Ephrem, om I. Korte, FI 210+203=413, SK, DERBY-09
6. Harjaselän Peto, om N. Lindqvist, FI 180+218=398, SK
7. Harjaselän Persilja, om P. Kontala, FI 194+185=379
8. Harjaselän Pilkku, om E. Tiittala, FI 201+0=201
9. Rex Vendors Pandora, om Kareinen, FI 0

Whippet (standard)
1. Ursula Circus Magicus, om V. Mahrova, EE 262+226=488, SK, DERBY-09
2. Pikkunokan Chamade, om S. Salomäki, FI 245+240=485, SERT
3. Besties Lakupekka, om H. Niemi, FI 235+202=437, SERT
4. Perfect Stranger No Problem, J. Hirvi &K. Kristianson, EE 224+45=269
5. Sky Diver, om I. Filina, RU 261+0=261
6. Macarenan Pinacolada, om L.Saxelin, FI 121

Whippet (ülemõõdulised)
1. Lakshery Danaya Daugter Of Racer, om G.Polyakova, RU 256+253=509, SERT
2. Tuulikellon Canellaco, om P. Rahunen, FI 247+233=480, SK
3. Veter Peremen Rick Maximus, om I. Filina, RU 246+233=479, SERT
4. Silentkaze Crown Of Jewels, om S. Salomäki, FI 223+236=459, SK
5. Perfect Stranger Host Of Heaven, om K. Valdna, EE 188+227=415, SK
6. Umberto Circus Magicus, om L.Vesik, EE 183+224=407, SK
7. Macarenan Pikajuna, om A. Toivonen, FI 250+0=250

Basenji
1. Miss Amazing Three To Get Deadly, om K. Orumets, EE 202+227=429, SERT
2. Strong Stael Odissey Esta En Casa, om Sapegina, RU 208+214=422, SERT, DERBY-09
3. Solebas Attractive Ally, om M. Bachmann, EE 185+210=395
4. Dakarai Jamili Sharab, Lehtoranta & Sundell, FI 137
5. Solebas Amazing Anna, om T. Tootmaa, EE 128
6. Strong Stael Dea Angella, om T. Tootmaa, EE 112

Afganistani hurt
1. Oshanameh`s Face The Facts, om I&A.Naarits, EE 241+201=442, SERT, DERBY-09
2. Odin Tree Rex Krasa Pet Perbeis Silence, om Krasilnikova, RU 218+219=437, SK
3. Opera Night California Voice, om Krasilnikova, RU 196+209=405, SK
4. Oshanameh`s Femme Fatale, om K. Vahar, EE 198+-=198
 
Valid XHTML and CSS.