15.05.2011


Rahvusvahelised maastikujooksuvõistlused 15.05.2011


Kohtunikud: Kalle Salovaara, Mika Nyman, Katrin Raie (va itaalia väikehurdad)


Rodeesia ridgebackid


  1. Mbwasimba Mwuiiza Fabayo, om P. Sihvonen, FI 152+205=357 punkti

  2. Harjaselän Pilkku, om E. Tiittala, FI 234+94=328 punkti

  3. Bawabu Samara Saydana, om K. Pesonen, FI 158+131=289 punkti

  4. Bawabu Vamoya Wamweru, om. K. Pesonen, FI 249 punkti


Borzoi


  1. Estet Classic Baronessa, om E.Rahamägi &O. Gorbatsova, EE 224+191=415 punkti, SERT, CACIL

  2. Anna-Su Wladimir, om T. Sydänmäki, FI 182+158=340 punkti

  3. Anna-Su Walice Fresh, om S. Luukkanen, FI 179+71=250 punkti

  4. Inuschka Bistkupstwo, om. M. Sugailo&V. Petrov, EE 180 punkti

  5. Exlibris Canes Krasnaja Strela, om E. Kasmann, EE 150 punkti

  6. Ruschisch Volshebnitsa, om S. Fomin, EE 134 punkti

  7. Anna-Su Xena Fighter, om S. Luukkanen, FI 119

  8. Philadelphian Sabanna Charunja, om R. Teek, EE 0 punkti

  9. Philadelphian Sabanna Charodei Chernij, om S. Fomin, EE disq


Saluki


  1. Aziz Cane Zadan, om S&P. Tavasti, FI 249+221=470 punkti, SERT

  2. Aziz Uzziah, om. S. Tavasti, FI 202+249=451 punkti, SK

  3. Almeisan Joell Vincente, om L. Molokova, EE 237+186=423 punkti, SK

  4. Aziz Baji, om P&T. Savolainen, FI 205+15=220 punkti

  5. Muazzaz Ashayan, om. K. Ruut&A. Mäklin, FI 32 punkti


Shoti hirvekoer


  1. Kilbourne Harvest Moon, om I. Arhima&M-L. Arhima-Oinonen, FI 208+254=462 punkti, SERT, CACIL

  2. Blixten The Great Scott, om I. Arhima&M-L. Arhima-Oinonen, FI 188 punkti

  3. Blixten Brake Away, om I. Arhima&M-L. Arhima-Oinonen, FI 116 punkti

  4. om Blixten Born To Be Wild, om I. Arhima&M-L. Arhima-Oinonen, FI 45 punkti

  5. Blixten Blowing Wind, om I. Arhima&M-L. Arhima-Oinonen, FI 0 punkti

  6. Baylind Hepburn To Blixten, om I. Arhima&M-L. Arhima-Oinonen, FI disq


Afganistani hurt


  1. Oshanameh`s I Bet i`m Better, om I. Naarits &O. Tukkila, EE 235+260=495 punkti, SERT

  2. Oshanameh`s Hubba Hubba, om., I. Naarits 236 punkti


Whippet


  1. Born To Charm Mirabel, om S. Baranin, EE 213+257=470 punkti, CACIL, SERT

  2. Born To Charm Mik Jager, om. V. Mahrova, EE 220+240=460 punkti, R-CACIL; SERT

  3. Sökövintin JX Bernadette, om K. Lampola, FI 248+202=450 punkti, SK

  4. Satangin Just My Magic, om. N. Krassilnikova, EE 224+158=382 punkti

  5. Besties Lakupekka, om H. Niemi, FI 219+158=377 punkti

  6. Theodor Circus Maximus, om. V. Mahrova, EE 0 punkti


Basenji


  1. Safeguard`s Diamond Dayna, om. A. Antons, EE 267+223=490 punkti, SERT

  2. Solebas A Dream Action, om E. Rebane, EE 224+216=440 punkti, SK

  3. Solebas Bright Spirit, om K. Tilk, EE 228+185=413 punkti, SERT

  4. Solebas Attractive Ally, om T. Tootmaa, EE 118 punkti

5.-7. Solebas Beatiful Brilliant, om A. Aavik, EE 0 punkti

Solebas Breaking News, om T. Tootmaa&M. Bachman, EE 0 punkti

Strong Stael Dea Angella, om T. Tootmaa, EE 0 punkti



Itaalia väikehurt


  1. Pikkuneitin Primavera, om. K&S. Lampola, FI 231+91=322 punkti

  2. Dragonhunter`s A Night At The Opera, om. K.Raie&E. Laherand, EE 0 punkti



 
Valid XHTML and CSS.