EHL 20.05.23 ja 21.05.23 võistluskutse
Thursday, 20 April 2023 21:29
There are no translations available.

EHL Võistluskutse

Võistluste aeg:

20.05.2023 rahvuslikud maastikujooksuvõistlus

21.05.2023 rahvusvaheline maastikujooksuvõistlus ja rahvuslik maastikujooksuvõistlus tõugudele kes ei võistle  CACIL-ile .

Võistluste ajakava sõltub registreeritud koerte arvust ning avaldatakse peale registreerimisaja lõppu.

Korraldaja: Eesti Hurtade Liit

Võistluste koht: Harjumaa, Klooga KAART

Pinnas: Heinamaa

Võistlusklassid:

Rahvuslik võistlus: avatud klass, emased-isased koerad jagatakse soo-põhistesse võistlusklassidesse vaid siis, kui mõlemast soost osaleb vähemalt 6 koera. Ülemõõdulised whippetid ja itaalia väikehurdad võistlevad eraldi võistlusklassides. Rahvusvaheline võistlus: FCI CACIL ja CSS klass vastavalt FCI jooksueeskirjadele.

Osalemisõigus:

Rahvusvahelisel võistlusel võivad osaleda kõik koerad, kes vastavad FCI Rahvusvaheliste Raja- ja Maastikujooksuvõistluste reeglite punktile 1.4. Rahvuslikul võistlusel võivad osaleda kõik EKL Hurtade jooksuvõistluse korraldamise eeskirja punktis 3.1 nimetatud tõud.

Võistluste toimkond:

Võistluste juhataja: Meeli Eismann

Kohtunikud: Iren Naarits, Geir Hammer, Liina Vaher

Võistluste sekretär: Heidy Rüütel, Laura-Liisa Heinoja

Rajameister ja peibutise vedaja:  Keerit Rossohha

Osalemistasud:

Rahvusvahelisel võistlusel 40 EUR (Eesti, Läti ja Leedu hurdaklubi liikmetele 35 EUR)

Rahvuslikul võistlusel 35 EUR (Eesti, Läti ja Leedu hurdaklubi liikmetele 30 EUR)

Registreerimisel tuleb tasuda osalemistasu MTÜ Eesti Hurtade Liidu arveldusarvele Swedpank, IBAN: EE132200221021302375  EHL liikme soodustus kehtib 2023 a liikmemaksu tasunud liikmetele.

 

Võistlustele registreerimine:

Võistlustele registreerimise viimane kuupäev: 14.05.2023 google vormi kaudu siin Registreerimine Palume teatada osaleva koera tõu, nime, registrinumbri, sünnikuupäeva, ID tunnuse, soo, jooksuraamatu numbri ja omaniku nime ning telefoni numbri. Itaalia väikehurda ja whippeti puhul palun lisaks märkida, kas koer on ülemõõduline või ei. Korrektsete registreerimisandmeteta koera võistlusele ei registreerita. Hilinenud registreerimisi võidakse mitte vastu võtta. Peale registreerimist saadetakse selle kohta kinnitus, ning hiljemalt  18.05.23 saadetakse kõigile osalejatele meilile täpsem võistlusinfo. Peale registreerimist on omanik kohustatud maksma registreerimistasu. Korraldajad jätavad endale õiguse muuta toimkonnaliimeid vastavalt vajadusele.

Võistlustest loobumine:

vastavalt EKL Hurtade jooksuvõistluste korraldamise eeskirjale.

 

 
Valid XHTML and CSS.